TANITIM VİDEO 
  KATALOG 
  İNSAN KAYNAKLARI 
 

Web Sayfamız Yayında...
Web sayfamızla daha çok insana ulaşmayı hedeflemekteyiz....devamı

 
  ÜRETİM

     
Üretim seyri ; İplik üretimi ile başlar
fibrilize iplik üretimi  , Müşteri istekleri doğrultusunda  yüksek devirli ve PC kontrollü ekstruderlerle yapılmaktadır. İplik hattında üretilen iplikler, mukavemet testlerine tabi tutulur ve uygun olanlar 4,6,8 mekikli dokuma tezgahlarına yönlendirilir
  
    

Dokuma tezgahlarında , bilgisayar kontrol ünitesinde istenilen özelliklere göre kumaş üretim ayarları yapılır. Hassas işleme özelliğine sahip son teknoloji  makinelerde dokunan kumaşlar leventlere sarılır. Dokunan Kumaşlar isteğe göre baskı ünitesine alınır burada     yüksek çözünürlük kalitesi sağlayan tam otomatik baskı ünitemizde kaliteli matbaa mürekkepleri ile kumaşın tek veya çift yüzüne 4 farklı renge kadar müşteri firmalarının baskısı yapılabilmektedir.

  

    
Dokumada yada  baskı hattında işlem görmüş kumaşlar , tam otomatik konfeksiyon makinelerinde ebat sapmaları olmaksızın istenilen ebatlarda kesilir ve aynı hat üzerinde  Kesimi tamamlanan çuvallara otomasyon sistemi dahilinde kaliteli  dikiş ipleri ile tek veya çift kat olarak taban dikişi uygulanır ve balya sayısı tamamlanan siparişlerin,  balyalama ve barkod ünitesinden geçmesinden sonra ürün sevkiyatı sağlanmış olur.
 
   

 Tesislerde üretilen Polipropilen Örgülü Çuval ve Kumaş; Tarım , Gıda, Kömür, Tekstil ve kimyasal ürünlerin ambalajlamasında kullanılmaktadır.

 

 

 
 
     
 

E-MAIL

 © Tüm Hakları Saklıdır. Akdağ Sentetik San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.