TANITIM VİDEO 
  KATALOG 
  İNSAN KAYNAKLARI 
 

Web Sayfamız Yayında...
Web sayfamızla daha çok insana ulaşmayı hedeflemekteyiz....devamı

 
  Hakkımızda

 

   Firmamız , 1988 yılında Polipropilen Sentetik Çuval İmalatı konusunda faaliyet göstermek amacı ile bir aile şirketi olarak, halen şirket Yönetim Kurulu Başkanı olan Sait Akdağ ve İsmail Akdağ tarafından kurulmuştur.

   Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde bulunan , 16.000 m2 arazi üzerinde 7.000 m2 kapalı alanda, Polipropilen Sentetik Çuval İmalatına 1990 yılında başlanılmıştır.

  Bölgesinin sektöründe ilk tesisi olan işletmemiz aynı zamanda ,Elazığ Organize Sanayi Bölgesinin ilk faaliyete geçen tesisi olması firmamıza ayrı bir gurur kaynağı olmuştur.
 
 Yıllık 2.400 ton Sentetik Çuval ve Kumaş kapasitesine sahip  Entegre tesisimizde ; 1990 yılında başlayan üretim ve yatırım serüveninde  , geçen yıllarda sürekli kapasite artışına ve teknoloji yenilemesine gidilmiştir. imalatını dünya üzerinde Polipropilen Sentetik Çuval İmalatı sektöründe kabul gören en son teknoloji kullanılarak , ürünlerde kalite standardı sağlanmış ve dolayısıyla işletme mamulleri gerek iç piyasada ve gereksede dış piyasada aranılan ürün haline gelmiştir. AKDAĞ SENTETİK , Elazığ'da özel sektör olarak ilk ihracat çalışmalarını başlatan firmalardan biri olmuştur.

  Sürekli gelişim ve yeniliğe açık olan, Akdağ Sentetik ,  ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi  belgesini de  alarak yönetim anlamında uluslararası düzeyde çalışma sisteminin etkinleştirilmesini sağlamıştır.

  Firma kendine her ne kadar hedef pazar olarak GAP projesiyle hayat bulan Doğu ve Güneydoğu bölgesini seçmişse de ürünlerini tüm yurt sathında pazarlayabilmiş bununla beraber; Azerbaycan, Ukrayna, İran, Özbekistan, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan,  Irak ve Abzhazya 'ya ihracat yaparak dış pazarda da kendini göstermiştir.

  Ülkesine ve çalışanlarına her zaman  fayda sağlamayı amaçlayan AKDAĞ SENTETİK, sistemini sürekli yenilemeye ve iyileştirmeye yönelik şirket kültürünü oluşturarak, teknolojide değişimi ve gelişimi izleyerek,ürün çeşitliliğini arttırmaya yönelik yeni yatırım alanları belirleyerek pazarda etkin pay sahibi olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 
 
     
 

E-MAIL

 © Tüm Hakları Saklıdır. Akdağ Sentetik San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.